Ujędrnianie ciała – zabieg Pelleve

pelleve2

Pelleve Radiage to zabieg służący ujędrnieniu i odmłodzeniu wybranych partii ciała: twarzy, szyi, brzucha, pośladków czy ud. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu energii fal radiowych, które podgrzewają skórę, przyczyniając się do wzrostu jej elastyczności oraz pobudzenia produkcji kolagenu.

Jak przebiega zabieg Pelleve Radiage?

Zabieg Pelleve cechuje się nieinwazyjnością i bezbolesnością, a co za tym idzie – bezpieczeństwem. Dzięki zastosowaniu specjalnego żelu chłodzącego, doświadczane uczucie ciepła jest maksymalnie złagodzone i krótkotrwałe. Cała procedura Pelleve Radiage trwa około godziny. Nie wymaga ona znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji. Jej jedynym skutkiem ubocznym jest szybko ustępujące zaczerwienienie.

Jakie efekty daje zabieg Pelleve?

Pelleve stanowi innowacyjną metodę ujędrniania i liftingu całego ciała. Nie tylko w widoczny sposób napina zwiotczałą skórę, ale również stymuluje tworzenie nowego kolagenu, działając długofalowo. Jego rezultaty obejmują między innymi:

  • Poprawę sprężystości skóry i wymodelowanie miejsc, które utraciły swą jędrność (brzuch, pośladki)
  • Pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry
  • Wygładzenie zmarszczek i bruzd
  • Pojawienie się nowych włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za utrzymanie właściwego napięcia skóry

Aby cieszyć się najlepszymi efektami Pelleve Radiage, zalecane jest wykonanie 1-3 zabiegów. Pełne rezultaty tej metody uwidaczniają się po upływie miesiąca, kiedy zakończony zostaje proces tworzenia nowego kolagenu. Pelleve wyraźnie odmładza i napina skórę, a jego działanie utrzymuje się nawet 3 lata.

Ujędrnianie ciała w Anlaya Day Spa – zabieg Pelleve

Anlaya Day Spa to miejsce świadczące usługi z zakresu medycyny estetycznej. Naszym Klientom z okolic Józefowa, Otwocka i Warszawy oferujemy zabieg Pelleve Radiage. To bezinwazyjna i wygodna metoda, dzięki której Twoje ciało odzyska młody wygląd i sprężystość. Pelleve polecany jest osobom zmagającym się z wiotką i obwisłą skórą brzucha, pośladków czy ramion. Przekonaj się o jego zaletach i skorzystaj z atrakcyjnej oferty salonu Anlaya!