buzia

Zabieg na twarz – Intraceuticals

Intraceuticals to zabieg kosmetyczny, który zdobył serca kobiet z całego świata. Sekret jego powodzenia tkwi w wykorzystaniu zjawiska infuzji. Poddanie skóry działaniu sprężonego tlenu powoduje, że substancje odżywcze zawarte w specjalnym serum – przenikają wgłąb skóry, regenerując ją i odmładzając. Aplikowany na twarz preparat zawiera w swoim składzie m. in. kwas hialuronowy, witaminy A, E i C, przeciwutleniacze oraz oleje roślinne. Intraceuticals ma wszechstronne zastosowanie w pielęgnacji twarzy, służąc nie tylko jej nawilżeniu i odżywieniu, ale także liftingowi czy redukcji przebarwień i stanów zapalnych.

Czego spodziewać się po zabiegu Intraceuticals?

Zdumiewające efekty metody Intraceuticals zaobserwować możemy na skórze już po pierwszym zabiegu. Nic zatem dziwnego, że wiele pań korzysta z jej dobrodziejstw bezpośrednio przed ważnymi dla nich uroczystościami. Intraceuticals świetnie sprawdza się również jako stały element pielęgnacji cery, przeciwdziałając jej niedoskonałościom i poprawiając kondycję skóry.

Oto niektóre z efektów zabiegu Intraceuticals:

  • Rozświetlenie cery i rozjaśnienie przebarwień
  • Poprawa nawilżenia twarzy poprzez wiązanie cząsteczek wody w skórze
  • Wzrost gęstości i napięcia skóry
  • Wygładzenie drobnych zmarszczek i linii mimicznych
  • Łagodzenie objawów trądziku, łuszczycy i egzemy

Zabieg na twarz Intraceuticals w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa w Józefowie obok Otwocka to salon świadczący kompleksowe usługi kosmetyczne. Naszym Klientom oferujemy Intraceuticals – skuteczną metodę odżywienia, nawilżenia i liftingu skóry twarzy. Już po pierwszym zabiegu w widoczny sposób poprawisz kondycję swojej cery, która zyska zdrowy, promienny wygląd. Odwiedź Anlaya Day Spa i przekonaj się o mocy infuzji tlenowej!