Zabieg Icoone pomagający w odchudzaniu

Kto z nas nie chciałby wspomóc procesu odchudzania i sprawić, by był bardziej skuteczny? Z innowacyjnym urządzeniem Icoone osiągniesz swój cel szybciej niż Ci się wydaje! Zabieg ten zadowoli nawet najbardziej wymagających i nie lubiących ingerencji medycznych klientów.

Co wyróżnia Icoone?

Icoone to jedyna technologia na świecie, dzięki której możliwe jest osiągnięcie tak zadowalających rezultatów. Charakteryzuje się wielką precyzją oraz zaawansowanym działaniem. Wielowymiarowy masaż ciała sprawia, że tkanka tłuszczowa oraz cellulit są redukowane, a blizny, obrzęki limfatyczne oraz sztywność mięśni są likwidowane. Jest to także nowatorska metoda leczenia skóry i jej stanów zapalnych, przez co możliwa jest poprawa kondycji skóry.  Urządzenie Icoone zbudowane jest ze zmechanizowanych głowic masujących, zawierających specjalne rolki z licznymi otworami. To właśnie te mikrootwory stymulują tkankę skórną oraz podskórną. Możliwe jest więc osiągnięcie naciągnięcia skóry bez powodowania urazów. W ten sposób otrzymuje ona ponad 1000 bodźców, które precyzyjnie i dogłębnie stymulują procesem ugniatania i rozciągania poszczególnych punktów na ciele.

Jak wygląda zabieg odchudzający?

Icoone to jedyne takie urządzenie, które pozwala na osiągnięcie wymarzonych efektów bez względu na wiek czy rodzaj skóry. Może je stosować każdy na wybraną przez siebie partię ciała. Jednakże to, w jaki sposób będzie wyglądał sam zabieg, jest zależne od części ciała, która ma być temu poddana. Przy Icoone wykonywanym na twarzy nie stosuje się specjalnych materiałów ochronnych. Jeśli jednak ma być mu poddana inna część ciała – wtedy należy założyć specjalnie do tego przygotowane ubranie. Zabezpiecza ono przed uszkodzeniem skóry, pojawianiem się obrzęku czy wyrywaniem owłosienia. Podczas zabiegu Icoone masuje się ciało przy użyciu specjalnie przystosowanych do tego głowic. Obrotowe rolki oddziałują na tkanki, nie pomijając żadnego milimetra skóry. To właśnie dzięki nim staje się ona bardziej jędrna i naciągnięta.  

Dla kogo wskazane jest stosowanie Icoone?

cialo

Dużą zaletą zabiegu jest jego skuteczność, ale i możliwość zregenerowania się i odpoczęcia w trakcie jego wykonywania. To właśnie z tego powodu nie wprowadza się ograniczeń co do korzystania z Icoone. Może się mu poddać każdy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na rodzaj skóry. Dzięki temu poszczególne partie ciała ulegają poprawie, a skóra staje się jędrna, gładka i odpowiednio napięta. To doskonały sposób na walkę ze starzejącą się skórą, a także z problemami w trakcie odchudzania.

Taka kuracja jest bezpieczna dla ciała i nie powoduje jego uszkodzenia. Innowacyjna metoda rozwiązuje wiele problemów, nie wywołując ryzyka. Jest tylko kilka przypadków, kiedy Icoome nie można wykonać, ze względu na bezpieczeństwo klienta. Należą do nich:

  • nowotwory,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • stany zapalne żył,
  • urazy skórne znajdujące się w miejscach, na których chcemy dokonać zabiegu.

W każdym innym przypadku będzie to odpowiednia metoda walki o wymarzony wygląd. Skutecznie pomoże bez użycia skalpela, poprawiając znacznie stan skóry. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które przegrały walkę z dietami, odchudzaniem i uporczywym cellulitem.

Efekty widoczne na pierwszy rzut oka

W zależności od tego, co chcemy osiągnąć poprzez Icoone, powinniśmy wybrać odpowiednią liczbę zabiegów. Pojedyncza sesja trwa około 30-40 minut. Początkową częścią jest około 20-minutowy drenaż, usprawniający przepływ krwi. Dopiero po nim można przystąpić do części właściwej, nazywanej Focusem, którą powtarza się w zależności od tego, na jaką partię ciała stosujemy Icoone. By efekty pracy urządzenia były jak najlepsze zaleca się wykonywanie go w seriach po 5, 10 lub 15 zabiegów w równych od siebie odstępach czasowych. Od tego, ile ich wybierzemy, zależy przyszły stan naszej skóry i zadowolenie z atrakcyjnego wyglądu.