Makijaże okolicznościowe – usługi kosmetyczki

 1. Makijaż ślubny

Makijaż ślubny dostępny jest po uprzednim umówieniu się klientki. Jest on wykonywany najlepszymi kosmetykami, niezwykle trwałymi, które z pewnością nie zetrą się podczas całej uroczystości i wesela. Makijaż ślubny zostaje dopasowany do urody panny młodej, jej stylizacji ślubnej oraz do indywidualnych życzeń. Istnieje możliwość wykonania makijażu próbnego, a także wykonanie makijażu nie tylko pannie młodej, ale także druhną czy innym najbliższym osobom.

 1. Makijaż studniówkowy

Wykonujemy specjalne makijaże z okazji studniówki. Jest to pierwsza poważna uroczystość młodych dziewcząt, które pragną wyglądać doskonale. Makijażyści Anlaya Day Spa sprawią, że makijaż w tym dniu będzie nie tylko dopasowany do urody i stylizacji przyszłej maturzystki, ale będzie także uwzględniał wszystkie problemy dojrzewającej skóry. Dzięki temu twarz przez całe wydarzenie będzie matowa, a makijaż trwały, dający jednocześnie efekt naturalności.

 1. Makijaż okazjonalny/wieczorowy

Zapewniamy wykonanie makijażu dopasowanego do każdej uroczystości – chrztu, spotkania rodzinnego, sylwestra, karnawału i innych. Intensywność makijażu i jego sposób wykonania będzie uzależniony od okazji i preferencji klientów. Niezależnie od nich zostanie on wykonany profesjonalnie i z uwzględnieniem typu urody.

 1. Makijaż dzienny

W Anlaya Day Spa jest możliwość wykonania makijażu dziennego. Przeznaczony jest dla osób, które nie potrafią go wykonać lub nie mają na to czasu, a chcą wyglądać naturalnie i idealnie. Makijażyści sprawią, że klient korzystający z usługi makijażu dziennego będzie wyglądał elegancko i gustownie.

 1. Makijaż męski

Makijażyści z Anlaya Day Spa kierują swoją ofertę również do Panów. Makijaż im wykonywany będzie delikatny, naturalny, prawie niezauważalny. Jego celem będzie przede wszystkim ukrycie mankamentów skóry. Makijaż ten jest idealny dla przyszłych panów młodych, a także dla mężczyzn mających uczestniczyć w różnych wydarzeniach, typu sesja fotograficzna.

Na wykonanie makijaży zapraszamy do placówki Anlaya Day Spa mieszczącej się w Józefowie. Miejscowość ta jest położona między Warszawą i Otwockiem jest dobrze skomunikowana z obydwoma miastami. Najbliżej nas położone są miejscowości takie jak:

 • Sulejówek
 • Karczewo
 • Michalin

Osoby pochodzące z Warszawy w celu dotarcia do Józefowa mogą wybrać własny transport, jak i Szybką Kolej Miejską – Józefów znajduje się w kręgu 2 strefy. Najlepszy dojazd mają do nas klienci z okolic:

 • Wawra
 • Falenicy
 • Anina
 • Międzylesia

Każdy makijaż przygotowany przez osoby pracujące w Anlaya Day Spa jest zawsze dokładny i trwały. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi.