Czy depilacja zabiegiem Vectus jest bezpieczna?

vestus1

Tradycyjne metody depilacji wiążą się często z uczuciem dyskomfortu oraz nieprzyjemnymi skutkami, jak wrastanie włosków czy strupki. Laser Vectus natomiast dzięki solidnemu wykonaniu zastosowaniu najnowszych metod depilacji laserowej zapewnia pacjentce 100% bezpieczeństwa. Podrażnienia skóry są minimalne i praktycznie niewyczuwalne. Ponadto laser Vectus to sposób na skuteczną długotrwałą depilację, gdyż pozwala on pozbyć się na zawsze niemal wszystkich włosów na ciele.

Na czym polega zabieg?

Depilacja laserem Vectus jest jedną z najdokładniejszych metod depilacji ciała dostępnych na rynku. Wykorzystuje laser diodowy, który gwarantuje skuteczne i bezpieczne pozbycie się niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu włoski w wybranej części ciała są usuwane trwale, co potwierdzają liczni naukowcy oraz certyfikaty.

Laser Vectus wykorzystuje do depilacji różne rodzaje głowic wyposażonych w lampy diodowe, które podgrzewając się do odpowiedniej temperatury, wysyłają wiązki światła i usuwają włoski. Rodzaj głowicy zależy od wybranej części ciała. Dodatkowo urządzenie posiada czytnik poziomu melaniny, który wybiera parametry zabiegu, a chłodzące właściwości głowicy wyposażonej w szafirowe szkło eliminują ryzyko poparzenia oraz zmniejszają uczucie ciepła. Zabieg ten gwarantuje więc najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu.

Jakie są zalety lasera Vectus?

Do zalet metody depilacji laserem Vectus zalicza się przede wszystkim wysoką skuteczność. Wystarczy od 3 do 6 zabiegów wykonanych w odstępach co min. 4 tygodnie, aby na zawsze usunąć niechciane owłosienie z wybranej części ciała, choć w przypadku nóg zaleca się wydłużenie czasu między zabiegami do 8 tygodni. Dodatkowo zabieg jest bardzo przyjemny i komfortowy. Zawdzięcza to przede wszystkim właściwościom chłodzącym, które sprawiają, że pacjent w mniejszym stopniu odczuwa ciepło lasera wysyłane przez głowicę.

Przeciwwskazania depilacji laserem

Przed zabiegiem należy się z skonsultować z lekarzem wykonującym depilację w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań, do których zalicza się:

  • świeża opalenizna,
  • podrażnienia i choroby skóry, jak np. łuszczyca,
  • blizny,
  • ciąża,
  • przyjmowanie leków fotouczulających,
  • epilepsja,
  • cukrzyca,
  • rozrusznik serca.

Skóra po zabiegu bywa zazwyczaj zaczerwieniona, jednak jest to naturalne. Aby zmniejszyć podrażnienie, należy zastosować krem nawilżający lub regenerujący.

Depilacja laserem Vectus – cena

Depilacja laserem Vectus przynosi niesamowite rezultaty. Ceny zabiegu wahają się w zależności od partii ciała, którą poddajemy depilacji. Warto wiedzieć, że depilacja laserowa może przebiegać przy użyciu kremu znieczulającego w cenie 100 zł. Zanim zdecydujesz się na zabieg, przeanalizuj oferty pakietów, dostępnych w Anlaya Day Spa, np. przy zakupie 5 zabiegów jeden otrzymujesz zupełnie za DARMO.

W przypadku wykupienia pakietu zabiegów i ich wykonania, na kolejne pojedyncze zabiegi obowiązują ceny pakietowe z cennika.

 

vectus-depilacja