Co to jest Intraceuticals?

Intracuticals

Intraceuticals to metoda intensywnego odżywiania skóry twarzy, a przy tym redukcja kilku najczęściej spotykanych dolegliwości, które można zwalczyć poprzez dobranie odpowiedniego programu pielegnacyjnego. Można wybierać spośród czterech dostępnych, a jeden z nich leczy właśnie przebarwienia i wyrównuje koloryt. Intraceuticals jest bezinwazyjnym i szybkim zabiegiem, dostępnym dla każdego.

Przebieg zabiegu

Środki wykorzystane do przeprowadzenia tej metody pielęgnacyjnej ograniczają się jedynie do odżywczego koktajlu oraz skoncentrowanego tlenu. Preparat odżywczy jest rozpylany na powierzchni skóry, następnie stosuje się technikę infuzji. Oznacza to, że użyty preparat wprowadzany jest w głąb skóry. Aby mogło być to możliwe wykorzystuje się  tlen pod ciśnieniem. Zostaje on blisko przystawiony do powierzchni twarzy i ustawiony pod odpowiednim kątem. Podając go wytwarza się warunki próżniowe, które wtłaczają preparat w głąb tkanek, pozwalając im działać od wewnątrz.

Uzyskiwane efekty

W zależności od programu pielęgnującego, można uzyskać różne efekty. Do walki z przebarwieniami wykorzystywana jest mieszanka o nazwie Opulence. Jej zastosowanie pozwala na wyrównanie kolorytu skóry, usunięcie przebarwień i drobnych zmian pigmentacyjnych. Dodatkowo każde zastosowanie Intraceuticals, bez rozróżnień na konkretny rezultat, pozwala odmłodzić skórę, nawilżyć i przywrócić jej dobrą kondycję. Różnica wizualna stanu cery sprzed zastosowania tej metody i po niej jest bardzo wyraźna.

Czas i bolesność zabiegu

Trwa on około 1,5 h, choć może ulegać to zmianom. Jest on całkowicie bezbolesny, co traktuje się jako jego zaletę. Nie powoduje żadnych dolegliwości i dyskomfortu ani w trakcie zabiegu, ani w czasie po jego zakończeniu. Co więcej, uznaje się tę metodę za przyjemną i relaksującą.

Jak często wykonywać zabieg?

Powinno się go stosować w serii 6 zabiegów, wykonywanych raz na tydzień. Dzięki temu rezultaty będą zauważalne nawet do dwóch lat. W przeciwnym razie, jeden zabieg poprawi wygląd skóry na ok. 2 tygodnie.

Cena:

 • Opulence – 400 zł
 • pakiet 6 zabiegów (wraz z kosmetykami do pielęgnacji domowej za 1100 zł) – 2700 zł
 • pakiet 6 zabiegów – 2400 zł

Intraceuticals jest jednym z nielicznych zabiegów kosmetycznych, które nie posiada żadnych przeciwwskazań i może być stosowane naprawdę przez każdego. Nie ma w nim ograniczeń wiekowych, dostępny jest dla każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do podrażnień. W związku z tym polecamy go klientom szukającym skutecznego rozwiązania problemu przebarwień, bez obawy o wpływ na zdrowie. Zapraszamy do Anlaya Day Spa osoby z:

 • Karczew
 • Michalin
 • Sulejówek
 • Otwock

Są to miejscowości położone w obrębie kilku lub kilkunastu kilometrów od Józefowa, gdzie znajduje się Anlaya Day Spa. Ze względu na niewielką odległość oferta Spa skierowana jest do klientów z wspomnianych okolic. Zapraszamy także i innych klientów, aby przekonali się o wyjątkowości Anlaya Day Spa. Ułatwi to dobry dojazd – kolejowy i samochodowy – z Warszawy, którą dzieli od Józefowa tylko 20 km. Uproszczone połączenie z nami mają osoby zamieszkujące obszary:

 • Wawra
 • Falenicy
 • Anina
 • Międzylesia