Accent Prime – lifting twarzy bez skalpela

Accent Prime to zabieg, dzięki któremu możesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale też pozbyć się oznak starzenia na twarzy. Dzięki innowacyjnej technologii Accent Prime jest bezpieczny i nieinwazyjny, a efekty tej metody mogą cię zaskoczyć. Zobacz, jak działa Accent Prime w Anlaya Day Spa w Józefowie!

Accent Prime – zniweluj „drugi podbródek”

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, tkanka tłuszczowa występuje nie tylko na ciele, lecz także w obszarze naszej twarzy. Accent Prime to idealna metoda dla osób, które pragną:

  • przywrócić twarzy utracony owal,
  • zlikwidować tzw. “drugi podbródek”,
  • zniwelować oznaki upływającego czasu.

Zabieg Accent Prime pozwala na selektywne “rozbicie” komórek tłuszczowych, dzięki czemu skóra odzyskuje dawny blask i wygląd. Metoda ta działa też na siateczkę włókien kolagenowych, mobilizując je do działania, dzięki czemu osiągamy efekt liftingu.

Jak działa Accent Prime?lifting bez skalpela

Accent Prime to urządzenie, łączące w sobie innowacyjną technologię fal:

  1. ultradźwiękowych,
  2. radiowych.

Dzięki ogromnemu wachlarzowi możliwości wykorzystania fal, zabieg pomaga osiągnąć różnorakie efekty. Połączenie obu fal niszczy komórki tłuszczowe i równocześnie stymuluje pracę włókien kolagenowych. Istnieje również możliwość stosowania tylko jednej fali.

Fala radiowa unipolarna

Unipolarna fala radiowa pozwala na skoncentrowane, bezpieczne i dogłębne ogrzewanie tkanki na różnych poziomach skóry. Przez pojedynczą elektronę dostarczana jest energia, która dociera do głębszych warstw skórnych, równocześnie zapewniając komfort pacjenta.

Bezpośrednie ogrzewanie tkanek powoduje nagłą rotację molekuł wody, co skutkuje napięciem – kurczeniem się włókien kolagenowych oraz stymulacją produkcji nowych. Wysoka częstotliwość fali radiowej umożliwia jednorodne ogrzanie skóry, co daje jednolity efekt.

711A9901Ciepłe i zimne ultradźwięki

Urządzenie Accent Prime daje możliwość pracy zimnymi lub ciepłymi ultradźwiękami. Zimne ultradźwięki działają selektywnie na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając sąsiadujących tkanek. Wibracje niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich rozpad i uwolnienie tłuszczu. Zniszczone komórki wydalane są z organizmu poprzez układ limfatyczny.

Ciepłe ultradźwięki natomiast generują skompresowaną falę, powodującą wysoki poziom kawitacji – zniszczeniu ulegają lokalne depozyty tłuszczu. Dla uzyskania lepszych efektów możliwe jest połączenie ultradźwięków zimnych z ciepłymi.

Zalety zabiegu

Accent Prime to metoda, którą pokochali pacjenci na całym świecie nie tylko za efekty, ale też za bezpieczeństwo działania czy bezinwazyjność. Inne zalety zabiegu:

  • selektywność – Accent Prime daje możliwość kontroli zabiegu dzięki możliwości wykonywania go na różnych głębokościach skóry. Sąsiadujące tkanki nie zostają naruszone,
  • brak okresu rekonwalescencji – pacjenci po zabiegu mogą od razu wrócić do codziennych czynności,
  • łączenie technologii – połączenie fali radiowej z ultradźwiękami pozwala na błyskawiczne osiągnięcie trwałych rezultatów,
  • komfort – zabieg jest bezbolesny, dzięki wbudowanemu systemowi chłodzenia,
  • bezpieczeństwo – Accent Prime jest odpowiedni dla każdego bez względu na grubość skóry czy jej fototyp; może być stosowany na twarzy, szyi i dekolcie.

Galeria efektów zabiegu