icoone

Icoone – ujędrnianie biustu

icoonebiust

Jest to zabieg przede wszystkim masujący, który dzięki technologi Roboderm stymuluje skórę i tkankę łączną do lepszej pracy, a także wpływa na ujędrnienie i poprawienie wyglądu. Można go stosować na różne partie ciała, w tym na dekolt i biust, na których można osiągnąć zauważalne, duże efekty wygładzenia i uniesienia.

Kto może stosować Icoone?

Technikę tę poleca się wszystkim kobietom i mężczyzną, którzy walczą z wiotkością skóry i jej wizualnymi efektami starzenia. Icoone można stosować bez względu na wiek i typ skóry – zabieg nie powoduje uszkodzeń, w żadne sposób nie ingeruje w ciało i jest bardzo bezpieczny dla zdrowia. Kobiety stosujące tę technikę na okolice biustu mogą liczyć na jego delikatne podniesienie, ujędrnienie i wygładzenie skóry. Stosuje się ją profilaktycznie, jak i na już występujące objawy wiotkości.

Przebieg zabiegu

Stosując Icoone na partie ciała inne niż twarz, stosuje się specjalne ubranie, zabezpieczające przed uszkodzeniami skóry, wyrywaniem owłosienia itd. Tak przygotowany klient zostaje poddany masażowi z użyciem specjalnych głowic. Każda z nich zawiera obrotowe rolki z licznymi mikrootworami, które stymulują skórę, poprzez jej intensywne ugniatanie. Rolki te działają automatycznie oddziałując na tkanki w wielu płaszczyznach, dzięki czemu można mówić o kompleksowym zabiegu, nie pomijającym żadnego milimetra skóry. W ten sposób zwiększane jest mikrokrążenie, pobudzane są procesy produkcji kolagenu i elastyny, a także przywracana jest jędrność.
ujędrnianie biustuJak stosować Icoone?

Aby zabieg ten przyniósł oczekiwane rezultaty najlepiej wykonywać go w seriach 5, 10 lub 15 zabiegów, powtarzanych w miarę równych odstępach czasowych. Każda procedura rozpoczyna się tak samo – na początku wykonuje się drenaż, w celu usprawnienia przepływu krwi i limfy, a następnie przechodzi się do części właściwej, czyli tzw. Focus. Podczas jednego zabiegu można wykonać do czterech Focusów. Program pielęgnacyjny skierowany do górnej części ciała, czyli na obszar piersi, ramion i brzucha nosi nazwę Sillutle. Drenaż zajmuje ok. 20 minut, zaś jeden Focus ok. 10 minut.

Każda kobieta, która chce zadbać o swój biust i sprawić by długo był jędrny i uniesiony, powinna rozważyć możliwość zastosowania Icoone. Daje on naprawdę dobre efekty, a w połączeniu z pielęgnacją domową rezultaty utrzymają się przez długi czas. Icoone jest jedną z usług oferowanych przez Anlaya Day Spa – pełna gama zabiegów na piękny biust jest przedstawiana przez naszych specjalistów. Warto przyjść do nas już teraz, aby szybko wcielić w życie świadomą pielęgnację. Mieścimy się w Józefowie, w okolicy takich miejscowości, jak:

  • Michalin
  • Karczew
  • Sulejówek

W niewielkiej odległości znajduje się Otwock, przez co zapraszamy osoby tam zamieszkałe, jak i okolicznych mieszkańców. Z drugiej strony sąsiaduje z Józefowem Warszawa i jej południowo-wschodnie dzielnice, takie jak:

  • Wawer
  • Anin
  • Międzylesie
  • Falenica

przez co zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka Spa osoby tam zamieszkałe.