Accent Prime – idealna sylwetka w zasięgu ręki

Wszyscy marzymy o idealnej sylwetce. Nie zawsze jednak dieta i ćwiczenia dają zadowalające efekty. Niemal każdy z nas ma na swoim ciele miejsce, z którego pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej jest właściwie niemożliwe. Dla jednych jest to brzuch, dla innych talia, a dla jeszcze innych – ramiona. Accent Prime to idealne rozwiązanie w przypadku takich właśnie problemów.

Accent Prime – co to takiego?

Accent Prime to zaawansowana platforma zabiegowa firmy Alma Laser. Przeznaczona jest do ujędrniania i modelowania ciała, ale też twarzy. Dzięki połączeniu rewolucyjnych technologii, urządzenie Accent Prime odznacza się niezwykłą skutecznością. Podczas zabiegu działa:

 1. fala ultradźwiękowa (US), łącząca w sobie falę podłużną i poprzeczną – niszczy komórki tłuszczowe,
 2. fala radiowa unipolarna o najwyższej dostępnej częstotliwości ponad 40 MHz – stymuluje produkcję włókien kolagenowych i poprawia ukrwienie.

Ujędrnianie i redukcja cellulitu – jak to działa?

Zabiegi Accent Prime łączą w sobie właściwości ujędrniające i odmładzające. Dzięki nim można nie tylko pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc, ale też raz na zawsze uporać się z cellulitem. Wszystko za sprawą wyżej wspomnianych fal.

Radiowa fala unipolarna działa przez pojedynczą elektrodę, dostarczając skoncentrowaną energię RF. Energia ta dociera do głębszych warstw skóry, nie powodując dyskomfortu pacjenta. Fala radiowa zapewnia skoncentrowane, bezpieczne i głębokie ogrzanie tkanki na różnych poziomach, co daje jednolite efekty. Skąd poprawa elastyczności skóry? Otóż wysoka energia fali radiowej przekazywana jest bezpośrednio do tkanki, co powoduje nagłą rotację molekuł wody. Proces ten skutkuje napięciem, wywołującym ogrzanie. Uzyskane w ten sposób ciepło powoduje kurczenie się istniejących włókien kolagenowych oraz stymuluje produkcję nowych.

Ultradźwięki natomiast powodują rozpad komórek tłuszczowych. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie tłuszczu. Warto wiedzieć, że fala ta działa selektywnie, nie uszkadzając innych tkanek. Ciepłe ultradźwięki natomiast powodują wysoki poziom kawitacji – niszczą lokalne depozyty tłuszczu.

accent prime pośladkiZalety zabiegu Accent Prime

Accent Prime to niezwykle skuteczny sposób na walkę z tkanką tłuszczową. Pacjenci chwalą go przede wszystkim za bezinwazyjność, bezbolesność i efektywność zabiegu. Ponadto Accent Prime to gwarancja:

 • bezpieczeństwa – zabiegi są bezpieczne bez względu na fototyp skóry nawet dla najbardziej delikatnych obszarów, jak twarz czy szyja,
 • braku okresu rekonwalescencji – pacjent od razu może wrócić do codziennych czynności,
 • selektywności – niszczone są jedynie wybrane komórki, tkanki sąsiadujące nie ulegają naruszeniu,
 • łączenia technologii – różne technologie i opcje zabiegu wpływają na jego wysoką skuteczność,
 • komfortu – zabieg jest bezbolesny ze względu na stopniowe rozgrzewanie i wbudowany system chłodzenia skóry.

Na które partie ciała można stosować Accent Prime?

Accent Prime daje ogromne możliwości ze względu na bezpieczeństwo użytkowania. Można go stosować zarówno na skórę twarzy, jak i ciała. Technologia wykorzystywana jest do:

 • wygładzania pleców,
 • modelowania ramion,
 • wysmuklenia talii,
 • redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha i talii,
 • likwidacji wiotkiej skóry po porodzie,
 • zniwelowania cellulitu,
 • wysmuklenia ud,
 • odmłodzenia kolan,
 • modelowania pośladków.

Przed i po – galeria efektów zabiegu