Co to jest masaż twarzy ciepłą świecą?

Masaż twarzy ciepłą świecą wykonuje się z pomocą odpowiednio rozgrzanej świecy wykonanej w całości z naturalnych składników. Jest to przede wszystkim mocno relaksujący rodzaj masażu, do którego wykorzystuje się olejki zapachowe wpływające na odprężenie oraz ukojenie zmysłów klienta.

Do kogo jest skierowany?

Z takiego rodzaju masażu skorzystać mogą osoby zestresowane, żyjące w ciągłym napięciu. Jest to doskonały sposób relaksu, który wycisza, łagodzi i koi. Otulony wspaniałymi woniami klient może oderwać się od rzeczywistości dnia codziennego i, oddawszy się w ręce masażysty, zatracić się we wspaniałych doznaniach. Zaleca się go osobom o zmęczonej, odwodnionej i suchej skóry twarzy. Oprócz ogólnych przeciwwskazań, takich jak: uczulenie na którykolwiek składnik czy ogólny zły stan zdrowia, jest on bezpieczny i mogą korzystać z niego wszyscy zainteresowani.

Jak wygląda masaż twarzy ciepłą świecą?

Masaż wykonywany jest w całości przy pomocy aromatycznej świecy zbudowanej na bazie wosku pszczelego i oleju kokosowego. Polega on na rozgrzaniu do odpowiedniej temperatury świecy oraz powolnemu wylewaniu wosku na skórę. Dzięki naturalnym składnikom nie istnieje ryzyko poparzenia. Masażysta podczas rozprowadzania wosku wykonuje delikatne rytmiczne ruchy. Rozgrzana świeca nabiera właściwości balsamu, który doskonale nawilża i wygładza nasza skórę. Unoszący się w powietrzu aromat oraz zbudowany przez masażystę nastrój panujący w gabinecie pozwala się wyciszyć i w pełni odprężyć.

Efekty masażu twarzy ciepłą świecą

Masaż twarzy ciepłą świecą doskonale odpręża oraz wprowadza w stan harmonii i ukojenia zmysłów. Oprócz właściwości relaksujących, możemy uzyskać także korzyści w postaci nawodnionej, nawilżonej oraz ujędrnionej skóry twarzy. Zabieg ten, dzięki wyjątkowej aurze, w jakiej się go wykonuje, przyczynia się do ogólnej poprawy nastroju.

Z masażu twarzy ciepłą świecą, jak również z wielu innych masaży i zabiegów upiększających skorzystać można w ośrodku Anlaya Day Spa. Znajduje się on w Józefowie, który położony jest między Warszawą a Otwockiem. Dogodny dojazd do ośrodka zagwarantowany mają osoby zamieszkujące:

  • Wawer
  • Międzylesie
  • Sulejówek
  • Otwock

Do skorzystania z oferty Anlaya Day Spa gorąco zachęcamy mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak:

  • Falenica
  • Michalin
  • Anin
  • Karczew