Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest doskonały dla osób, które nie chcą czekać kilku lat, aby ich fryzury osiągnęły pożądaną długość bądź ich włosy są wyjątkowo rzadkie i nieestetyczne. Fryzjerzy Anlaya Day Spa polecają doskonałe rozwiązanie tego problemu ­ przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą synetycznych lub naturalnych pasm.

Czy doczepiane pasma różnią się od naturalnych?

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg doczepiania włosów nie zaznacza miejsca, w którym następuje złączenie. Nie jest on widoczny dla osób postronnych. Kolor pasm jest dopasowywany do koloru naturalnego, przez co doczepiane pasma w żaden sposób się nie wyróżniają. Efekt miękkich i gęstych włosów jest całkowicie naturalny.

Czy doczepiane pasma trzeba szczególnie pielęgnować?

Po przymocowaniu sztucznych włosów nie trzeba ich pielęgnować w żaden szczególny sposób. Powinny być traktowane normalnie, tak jak włosy naturalne. Można je swobodnie szczotkować, związywać, myć i modelować. Ewentualnych, dokładnych wskazówek udzieli fryzjer Anlaya Day Spa.

Doczepiane pasma, jako ozdoba

W Anlaya Day Spa istnieje możliwość przedłużenia włosów za pomocą pasemek okolicznościowych. Będą one unikalną ozdobą uzupełniającą fryzurę wieczorową, dopasowaną do stroju i charakteru przyjęcia bądź wydarzenia. Anlaya Day Spa zaprasza na bezpłatne konsultacje, podczas których styliści pomogą dobrać kolory pasm oraz wybrać technikę przedłużania i zagęszczania oraz materiał, który ma być użyty. Jednocześnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

Cena przedłużania i zagęszczania włosów

● cena ­ 12 zł jedno pasemko

Wszystkie osoby pochodzące z Warszawy, Otwocka i okolic zainteresowane przedłużaniem i zagęszczaniem włosów, za pomocą naturalnych lub sztucznych pasm, powinny skorzystać z usług proponowanych przez Anlaya Day Spa w Józefowie. Nasz ośrodek zlokalizowany jest blisko miejscowości:

● Karczew

● Michalin

● Sulejówek

Ponadto znajduje się w promieniu kilkunastu kilometrów od Otwocka i Warszawy. Najłatwiej dotrzeć do nas ­ zarówno transportem własnym, jak i publicznym (SKM linia S1) ­ z warszawskich dzielnic:

● Warszawa Wawer

● Warszawa Anin

● Warszawa Międzylesie

● Warszawa Falenica