Peeling do twarzy kwasem ferulowym

Peeling Ferulac Peel wykorzystuje składniki oparte na bazie kwasu ferulowego, który posiada wszechstronne właściwości: odmładza, wzmacnia działanie wit. C i E w skórze, niweluje wolne rodniki oraz minimalizuje uszkodzenia powstałe w skórze w wyniku działania promieni słonecznych. Peeling jest ponadto wskazany przy bardzo silnej antyoksydacji, hiperpigmentacji, odwodnieniu i braku jędrności skóry. Zabieg z zastosowaniem kwasu ferulowego sprawdza się bardzo dobrze na skórach wrażliwych i skłonnych do podrażnień. Peeling poprawia ogólną kondycję skóry, zwęża poszerzone pory, silnie rozświetla szary ziemisty koloryt, redukuje  przebarwienia, zmniejsza i wygładza zmarszczki. Dlatego polecany jest w szczególności kobietom dojrzałym, którym pomoże odżywić skórę i przywrócić jej dawny blask.

Ferulac Peel w Anlaya Day Spa

W naszym salonie przeprowadzamy kilka zabiegów złuszczających na twarz. Ferulac Peel jest wyjątkowy, gdyż jest to nowość na światowym rynku kosmetycznym. Uważany jest za jeden z najlepszych peelingów odmładzających, gdyż wykorzystuje najnowsze technologie, co pozwala na osiągnięcie wymarzonych rezultatów. W Anlaya Day Spa przeprowadzają go tylko doświadczone kosmetyczki, które zadbają o zdrowie Twojej skóry. Ferulac Peel można wykonać w różnych miejscach na różne sposoby i od tego jest też uzależniona cena zabiegu:

Nasz salon kosmetyczny Anlaya Day SPA mieści się w malowniczym Józefowie niedaleko Warszawy, dlatego łatwy dojazd mają do nas zarówno klienci z pobliskiego: Otwocka, Anina, Wawra czy Międzylesia, jak i odleglejszych dzielnic Warszawy.