Usuwanie przebarwień zabiegiem Cosmelan

Zabieg Cosmelan to nowoczesny i innowacyjny sposób na usunięcie wszelkich przebarwień na twarzy. Jest on stosunkowo nowy zabieg na twarzy, ale podbił on zarówno salony kosmetyczne, jak i klientki. Swą popularność zawdzięcza przede wszystkim temu, że przeprowadza się go dość prosto, bezboleśnie i bezpiecznie, bez względu na typ skóry. Terapia Cosmelan wykorzystuje preparaty zawierające substancje, które hamują wydzielanie specjalnego enzymu – tyrozynazy, uczestniczącego w procesie produkcji melaniny. Dodatkowo stosowane preparaty mają działanie rozjaśniające, wybielające, a także regenerujące i wygładzające.

Jak wygląda zabieg Cosmelan?

Usuwanie przebarwień terapią Cosmelan przeprowadza się dwuetapowo przede wszystkim na twarzy i dekoldzie. Najpierw wykonuje go kosmetyczka lub lekarz w salonie, nakładając maskę na oczyszczoną i odtłuszczoną twarz, a następnie pacjent kontynuuje go w domu poprzez zdjęcie maski, a później pielęgnację skóry kremem Cosmelan przez około miesiąc, w zależności od zaleceń lekarza.  Skóra tuż po zabiegu i zdjęciu maski może przez kilka dni być zaczerwieniona i podrażniona, ale krem niweluje te objawy. Zabieg Cosmelan pozwoli całkowicie pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych, nawet tych uciążliwych po trądziku. Efekty widoczne są już po kilku dniach, ale aby uzyskać długotrwały efekt zaleca się powtórzyć zabieg, a także ściśle stosować się do wskazań lekarza.

Zabieg Cosmelan w Anlaya Day Spa

W naszym salonie kosmetycznym zabieg przeprowadzają wykwalifikowane kosmetyczki, które doradzą także, czy będzie on odpowiedni dla Twojej skóry. Zabieg polecany jest jednak szczególnie dla osób zmagających się z przebarwieniami po trądziku. Sprawdzi się także dla tych, którzy chcą pozbyć się piegów i rozjaśnić koloryt skóry. Cena tego zabiegu wraz z zestawem kosmetyków do domowej pielęgnacji to 1500 zł.

Salon kosmetyczny Anlaya Day Spa ma swą siedzibę w Józefowie koło Warszawy. Lokalizacja pozwala więc na łatwy dojazd klientów z Otwocka, Wawra, Anina czy Międzylesia.